pixel

V neděli 20.09.2020 se v prostorách O2 arény po delší přestávce konalo hokejové utkání mezi HC Spartou a PSG Berani Zlín. Vzhledem k současné epidemiologické situaci bylo zapotřebí přizpůbit prostory haly tak, aby bylo konání akce v souladu s nařízením Vlády ČR. Celá hala byla rozdělena do několika sektorů s vlastním vstupem tak, aby byl splněn maximálně možný počet diváků v jednom sektoru.

Pořadatelé odvedli skvělou práci a hokejovým fanouškům tak umožnili užít si v této nelehké době zápas naživo a zároveň zajistit bezpečnost akce a dostatečné hygienické podmínky pro všechny zúčastněné.

Pokud se výrazně nezmění podmínky pořádání akcí, můžete se na další zápas těšit již v pátek 2.10.2020, kdy  HC Sparta přivítá Bílé Tygry Liberec. Západ začíná od 18:30 hod.

Naše hostesky

Služby našich krásných a milých hostesek zajišťujeme za normální situace napříč celou halou. Tentokrát jste se však s nimi mohli setkat pouze ve VIP sektorech. I naše hostesky musely dodržovat přísná hygienická opatření. Po celou dobu konání akce měly přes ústu a nos nasazenou roušku a na rukou hygienické rukavice.

Zajištění hostesek a promotérů

Patříme mezi první společnosti zabývající se službami hostesek a promotérů. V naší databázi máme více jak 1000 osvědčených hostesek, které vám na akci rádi zajistíme.