pixel
Dárky pro každou příležitost

Rádi byste chtěli poděkovat svým kolegyním, klientkám a dalším ženám ve svém okolí za to, že zvládají v této nelehké době nejen své pracovní závazky, ale i péči o svoji rodinu a zároveň jsou firmě neustále k dispozici? 

Na míru pro ně vytvoříme jedinečné balíčky radosti, které jim doručíme až domů nebo do firmy!

Dárkové balíčky navrhneme na míru, dle konkrétních požadavků a finančních možností klienta a doručíme až domů nebo do firmy. Vkusná a originální kartička s označením společnosti včetně textu s informacemi o produktech je samozřejmostí.

Nemůžete kvůli epidemiologické situaci uspořádat své tradiční jarní setkání, golfový turnaj nebo teambuilding? Nevadí, přizpůsobte se situaci, nechte se provést virtuálním prostředím a poznejte sílu online eventů.

Budete překvapeni, co vše můžete ve virtuálním světe zažít!

Tulipány

Nestihli jste předvánoční setkání se svými kolegy? Nevadí, nabízíme Vám přípravu a realizaci novoročních variant firemních online eventů, se kterými budete mít zaručený úspěch. Zajímá Vás, jak takový online event může vypadat, jak probíhá a co všechno jeho realizace obnáší? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku.

info@tess.cz

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci.