pixel

„UDRŽTE KROK S DOBOU“

Online eventy

Bohaté zkušenosti vám můžeme nabídnout především v oblasti plánování a organizace eventů na klíč. Na trhu působíme již od roku 1993.

Naším cílem je příprava a organizace takových eventů, které budou pro klienty jedinečné, nápadité a pro účastníky se stanou nezapomenutelným zážitkem. Spokojenost klienta je u nás na prvním místě.  

Online eventy

 • Online konference
 • Hybridní eventy
 • Virtuální studio

Další online firemní setkání

 • Jarní setkání
 • Teambuildingy
 • Workshopy
 • Netradiční degustace
 • Firemní setkání „v krabici“
 • Novoroční setkání
 • Vánoční firemní večírky
Online konference
Digitální konference Iveco on

„Ráda bych poděkovala společnosti TESS promotion s.r.o. za kompletní realizaci naší první digitální konference IVECO ON. Konference měla u našich českých i slovenských dealerů pozitivní ohlas a my se již nyní těšíme na další spolupráci.“

Justine VAN DER HECHT

Aftermarket Solutions, Local Marketing Officer – Czech Republic & Slovakia

„Nebojte se nových výzev

„Objevte nové způsoby komunikace

Více než

Realizovaných eventů

Let zkušeností

Spokojených klientů

„Udržte krok s dobou“

Hybridní eventy

Současná situace s sebou přináší řadu omezení a opatření, která je v souvislosti s plánováním a pořádáním eventů nutné respektovat a zohlednit. Hybridní eventy, oproti těm tradičním, přináší široké možnosti komunikace a eventům tak dávají další rozměr.

Hybridní eventy patří mezi nejefektivnější nástroje komunikace, jelikož kombinují fyzický event s virtuálním. Jejich velkou výhodou je osobní kontakt se zákazníky či partnery, který je z hlediska businessu nenahraditelný.

Prostřednictví hybridního eventu lze zvýšit jeho kapacitu a zároveň zajistit bezpečnost účastníků. To vše díky propojení několika eventů, které probíhají ve stejnou dobu, ale v různých lokacích. V současné době dokážeme hybridní eventy zorganizovat po celé České republice.

Jako velkou výhodu hybridních eventů je nutné zmínit jistotu uskutečnění akce, a to i za předpokladu, že dojde ke zhoršení epidemiologických podmínek pro pořádání hromadných akcí. 

Online event

Kombinujte fyzický event s virtuálním“

1. Studio v konferenčním prostoru

Jedná se o virtuální studio, které je samostatně zřízeno v pronajatém prostoru pro event (konferenci) a do veškerých sálů je promítán stejný obsah.

Ukázky variant studia níže:

Ukázky dalších veřejně dostupných realizací:

Online event

„Děkujeme týmu Tess promotion s.r.o. za výbornou spolupráci při organizaci online konference SAP Infoden pro veřejný sektor, kterou jsme pořádali 21.1.2021 v prostorách oneAVstudia na Harfě.“

Vladimíra Binderová

Marketingová ředitelka SAP ČR

2. Stage v hlavním konferenčním sále

Program, který probíhá v hlavním konferenčním sále, je přenášen i do ostatních sálů.

Nevýhodou může být rozdělení účastníků konference do jednotlivých sálů.

3. Stage v konferenčním sále, která je přenášená online

Jeden konferenční prostor.

Obě níže uvedené varianty jsou přenášeny online pro ty účastníky, kteří se nemohou zúčastnit eventu z logistického, finančního nebo jiného důvodu.

1. Stream do veřejné platformy (YouTube, Facebook)

 • Vyšší kvalita přenosu
 • Není možné účastníky zapojit online do programu (např. dotazy, hlasování …)

2. Platforma typu Webex Events

 • Aktivní zapojení účastníků do programu (dotazy, zpětná vazba, hlasování …)

 

Virtuální prostředí, Iveco on
online eventy
Virtuální prostředí

„Nový rok si žádá nové výzvy

Další online firemní eventy

Stále častější volbou se stávají online eventy, které probíhají v pohodlí domova, přímo ve webovém prohlížeči vašeho počítáče, tabletu, či mobilního zařízení.

Pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery tak můžete uspořádat společenská setkání v takzvaném virtuálním prostoru.

Objevte s námi kouzlo virtuálních zážitků a přesvědčte se, že i za současné epidemiologické situace můžete zažít zábavné a zároveň bezpečné firemní setkání.

Každá skupina je jedinečná a proto je při plánování a návrhu nutný osobní přístup. Napište nám základní charakteristiky vašeho týmu (např. počet zaměstnanců, věk, zájmy) a my vám navrhneme a zprostředkujeme virtuální zážitek přímo na míru.

 • Jarní firemní setkání
 • Novoroční setkání
 • Vánoční firemní večírky
 • Firemní setkání „v krabici“
 • Teambuildingy
 • Workshopy
 • Netradiční degustace

Jak takový event může vypadat ?

Vybrat si můžete z široké škály témat a programů, na které se váš event může zaměřit nebo ho obohatit. Níže uvádíme několik příkladů, jak by virtuální zážitek mohl vypadat.

Degustace vína (prosecca)

Co zkusit třeba degustaci špičkových vín vybraných moravských vinařství? Nabízíme nový způsob, jak poznávat česká vína společně s vinaři z pohodlí vašeho domova. Počet a druh vzorků si předem vyberete, my zajistíme jejich distribuci. 

Netradiční degustace

Méně častější, ale o to více originálnější variantou může být degustace, kterou ocení především milovníci piva. Předem vybrané vzorky piva si tak můžete vychutnat třeba z obývacího pokoje a současně se dozvědět, jak se pivo vaří a jak degustuje, jaká jsou specifika jednotlivých druhů piv, v čem je unikátní české pivo a mnoho dalších zajímavostí. 

Příjemným zážitkem se může dále stát třeba nevšední degustace čokolády, kávy, vybraných druhů whisky nebo rumů. 

Firemní večírek v „krabici“

Současná epidemiologická situace bohužel stále neumožňuje pořádat firemní večírky a jiná hromadná setkání. Co ale s tím? Jak se říká, nestandardní situace si žádá nestandardní řešení, tak proč to nezkusit jinak, bezpečně?

Každý jistě souhlasí s tím, že základ každého večírku je skvělé jídlo a pití. Exkluzivně proto nabízíme sestavení originálních dárkových balení s delikatesami, které jsou známkou poctivosti a kvality. Převážně se jedná o prémiové produkty od českých i zahraničních výrobců, které jsou připravované s tou největší péčí ….

…a ROZBALIT to s nimi lze i v bezpečí domova. O své gastronomické zážitky se můžete s ostatními podělit online a třeba si u toho i virtuálně přiťuknout.

Tulipány
Online firemní setkání
Degustace čokolády

„Motivujte své zaměstnance!

„Poděkujte svým zaměstncům, klientům nebo obchodním partnerům.

„Dělat radost je jednoduché!

Dárkové balíčky navrhneme na míru, dle konkrétních požadavků a finančních možností klienta a doručíme až domů nebo do firmy. Vkusná a originální kartička s označením společnosti včetně textu s informacemi o produktech je samozřejmostí.

Nabídnout můžeme širokou škálu produktů nejen od výrobců, kteří patří ke světové špicce, ale zejména od českých farmářů.

Jako příklad oblíbených produktů můžeme zmínit výbornou paštiku (kachní, husí, z divočáka aj.), výherní marmeládu Rose garden s alkoholem, domácí med a mnoho dalších skvělých delikates.

Firemní večírek v krabici

Ukázka dárkových balíčků

Další možný program

Nadarmo se neříká, že dobrý kolektiv je klíčem k úspěchu. Co ale dělat za současné situace plné homeoffice? Nabízíme řešení v podobě virtuálního teambuildingu. Přesvědčte se s námi, že i na dálku můžete váš tým stmelit, zlepšit vzájemnou komunikaci a spolupráci mezi zaměstnanci.

Virtuální teambuilding

Stále častější volbou programu se stávají virtuální únikové hry. Na výběr dostanete z několika fiktivních příběhů, které pobaví a zaručeně vtáhnou do děje. Společně tak můžete řešit například detektivní příběh, hromadný útěk z hradu a mnoho dalšího. Tak jakému týmu se podaří vyřešit úkol jako první?

Další aktivitu na týmové eventy nabízíme vědomostní či zábavné kvízy, pomocí kterých otestujete a současně rozšíříte své vědomosti.

Online workshopy

I z pohodlí domova můžete zažít týmový online kurz, pomocí kterého se něco nového přiučíte. Velmi populární jsou kurzy vaření, které mohou být zaměřené například na přípravu dokonalého burgeru nebo správnou přípravu steaku. Především ženy by určitě ocenily kurz tvořivosti zaměřený například na olejomalbu, floristiku nebo výrobu vánočních či velikonočních dekorací. 

Napadlo vás někdy zúčastnit se online lekce jógy? Tato populární aktivita je známá nejen pro výborné uvolnění celého těla, ale i uvolnění emocí a stresu. Věříme proto, že by potěšila velkou část vašich zaměstnanců.

Sportovce zaručeně potěší fitness lekce s profesionálním trenérem, zaměřená například na kardio nebo posilování problematických partií. Oblíbené jsou i taneční workshopy na odreagování od každodenních povinností.

Nebo co byste řekli na online kouzelnický workshop či živý koncert své oblíbené kapely? Možností, jak online event může vypadat, je mnoho. Velmi rádi vám připravíme nezávaznou nabídku na míru. Pro více informací nás kontaktujte.

Budeme se těšit na spolupráci! 🙂

Online teambuilding
Online úniková hra s detektivní tématikou
Oline event

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku přímo na míru:

radomir.stransky@tess.cz

Naše zkušenosti

Slavnostní a VIP eventy

Tematické eventy

Gala večery

Slavnostní vyhlášení a předávání cen

Koncerty vážné hudby

Interní a obchodní konference

Semináře a kongresy

Zaměstnanecké party

Hybridní eventy

Videokonference

 

Webstreaming

Firemní večírky

Teambuildingy

Školení, workshopy

Recepce, rauty a bankety

Golfové turnaje a další sportovní události

Akce pro veřejnost

Kick – off meetingy

Launch produktů – uvedení značky na trh

a další.

Doplňkové služby

Naše zkušenosti

Květinová výzdoba

Prostorová výzdoba

Moderátor

Grafické práce

Překlady a tlumočení

Tisková produkce

Fotodokumentace

Videodokumentace

Prezentační systémy

Reklamní poutače

Informační bannery

Výstavní expozice

Ubytování hostů

Doprava hostů

Dárky

Follow – up

Online konference pro SAP
Online digitální event pro SAP
Digitální konference Iveco on
Online setkání s kolegy
Iveco, digitální konference
Digitální konference pro IVECO
Digitální konference Iveco on
Online konference pro Iveco
Iveco on
Digitální konference pro Iveco
Iveco, digitální konference
Online event