pixel

I my byli nuceni reagovat na aktuální situaci, která bohužel není zcela příznivá pro  vánoční večírky. Právě pořádání vánočních večírků a dalších předvánočních společenských setkání patří mezi naše každoroční aktivity, které pro své klienty realizujeme.

Letos bylo vše jinak. Klientům jsme proto nabídli řešení, jak o firemní Vánoce zcela nepřijít a své zaměstnance, klienty či obchodní partnery nezklamat.

Koncept „Vánoční večírek v krabici“ (více informací o konceptu najdete v sekci „Služby“) měl velký úspěch a pro naše stálé i nové klienty jsme na míru připravovali různé varianty dárkových balení, která obsahovala opravdové delikatesy od českých i zahraničních výrobců.

Protože právě skvělé jídlo a pití jsou známkou úspěšného večírku a byla by proto velká chyba se i o ně letos ošidit.

…A ROZBALIT to s nimi šlo i v bezpečí domova. O své gastronomické zážitky se násleně mohli s ostatními kolegy/klienty podělit ONLINE. Řada klientů dále využila možnosti online programu, který jejich setkání ještě více obohatil a zpestřil.

Tradiční předvánoční osobní setkání to sice nenahradilo, ale vzhledem k aktuální sitauci to bylo alespoň částečným řešením, které jistě všechny zúčastněné potěšilo.

Nestihli jste předvánoční setkání se svými kolegy? Nevadí, nabízíme Vám přípravu a realizaci novoročních variant firemních online eventů, se kterými budete mít zaručený úspěch. Zajímá Vás, jak takový online event může vypadat, jak probíhá a co všechno jeho realizace obnáší? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku.

info@tess.cz

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci.