pixel

Je to již neuvěřitelných 1️⃣6️⃣ let, co můžete naše hostesky pravidelně potkávat v pražské O2 areně, a to na veškerých akcích, které se zde konají. Hostesky zajišťujeme pro našeho významného klienta společnost Bestsport, a.s., který pražskou halu vlastní a současně provozuje.

Na fotografiích jsou zachyceny naše krásné a usměvavé hostesky před hokejovým utkáním 🏒🏒🏒 HC Sparta Praha – Mountfield HK 12. 02. 2020.

V O2 aréně se kromě hokejů a koncertů konají i další typy akcí, jako například MS ve florbale v roce 2018, Finále FED CUP 2018, Galashow světového parkuru – Global Champions Prague Playoffs v roce 2018 i 2019. Příznivci této světové Galashow se můžou na akci těšit i v letošním roce. Za zmínku určitě také stojí stále více populárnější bojový sport MMA – OKTAGON MMA, který na podzim 2019 přilákal přes 19 tis. návštěvníků.

Hostesky ve VIP Klubovém patře

Služby hostesek zajišťujeme napříč celou halou. V Public sektoru hostesky zastávají pozice – hlavní informace, obsluha šatny, usazování, kontrola vstupenek k pódiu aj.

Hosteska ve Sky boxovém VIP patře

Pokud jde o VIP sektory, hostesky jsou přítomny jak na klubovém VIP patře (info recepce, šatna, partyboxy, Kaskáda bar), tak i o patro výš, ve SKY boxovém VIP patře (recepce, šatna, Premier Club)

Hosteska v Premier Clubu

Počet zajišťovaných hostesek se dle typu a velikosti konkrétní akce pohybuje nejčastěji mezi 25 – 50.

Hostesky ve VIP Klubovém patře

Kromě služeb hostesek, zajišťujeme na každou akci i služby Account Managera. Zkušeného pracovníka, který je k dispozici po celou dobu akce a který koordinuje hostesky na místě. Dle velikosti akce je přítomný 1 – 2 manageři.

Hostesky ve VIP klubovém patře, konkrétně v sektoru „Kaskáda Bar“, který hostům nabízí nádherný výhled na celou halu

Od září 2019 máme kromě O2 areny zastoupení i ve vedlejším O2 universum, kam zajišťujeme hostesky jak na veřejné, tak i soukromé akce.

Pokud toužíš, stát se součástí týmu hostesek v pražské O2 aréně, zašli nám svůj strukturovaný životopis (fotografie jsou vítané) a pár slov o tobě, proč právě tebe bychom měli do týmu vybrat. Vše nám zašli na info@tess.cz. Vybrané uchazečky si následně pozveme na osobní pohovor.

Těšíme se na spolupráci! 🙂

Hostesky obsluhující recepci ve VIP Sky boxovém patře