pixel
Dárky pro každou příležitost

Komu uděláme radost příště?

Mezinárodní den žen a oslavy jara jsou již za rohem a my jsme proto měli plné práce s dalšími zakázkami pro naše klienty. Dárkové balíčky jsme připravovali jak jinak, než na míru.

Nevíte si rady s čím byste udělali radost svým zaměstnancům, poděkovali obchodním partnerům nebo se pouze připomněli svým klientům? Stačí, pokud nám napíšete specifiikaci cílové skupiny včetně finančí představy a my vám velmi rádi připravíme nezávaznou nabídku. 

Dárkové balíčky doručíme až domů nebo do firmy. Vkusná a originální kartička s označením společnosti včetně textu nebo informací o produktech je samozřejmostí.

Tak komu uděláme radost příště? 🙂

Dárkové balíčky na míru
Zajištění dárků pro klienty

Nestihli jste setkání se svými kolegy? I v době lockdownu jsme schopni zrealizovat firemní online event či teambuilding. Budete překvapeni, co všechno virtuální prostředí nabízí. Objevte s námi nové způsoby komunikace a udržte krok s dobou!

Zajímá Vás, jak takový online event může vypadat, jak probíhá a co všechno jeho realizace obnáší? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru.

info@tess.cz

V případě poptávky nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci.