pixel

V úterý 18. srpna se konala v parku na Karlově náměstí v Praze osvětová kampaň „PRACUJ S IBD“, kterou pořádala organizace PacientiIBD.

Na akci jste mohli potkat naše milé hostesky, které vám problematiku onemocnění IBD více přiblížili. Od hostesek jste dále mohli dostat noviny, ve kterých jsou dostupné veškeré informace o dané problematice, doporučení pro pracující pacienty, rady typy včetně rozhovorů s osobními příběhy konkrétních pacientů.

Náš tým hostesek jste mohli dále potkat v ranních hodinách u stanic metra Anděl, Národní Třída a I.P.Pavlova. 

IBD onemocnění je chronická záležitost, která se týka idopatických střevních zánětů. O problematice se bohužel příliš nemluví. Pacienti se za své obtíže většinou stydí a svému okolí se nechtějí svěřit.

Věděli jste například, že existuje tzv. WC KARTA? Předložení této karty umožní pacientům s IBD onemocněním rychlejší zpřístupnění veřejných i neveřejných toalet. Pokud se chcete dozvědět více o dané problematice, navštivte stránku www.cojeibd.cz.

Jsme velmi rádi, že jsme se jako agentura mohli prostřednictvím zajištění hostesek podílet na této osvětové kampani, pomocí které se o problematice dozví i širší veřejnost.

Zajištění hostesek a promotérů

Patříme mezi první společnosti zabývající se službami hostesek a promotérů. V naší databázi máme více jak 1000 osvědčených hostesek, které vám na akci rádi zajistíme.