pixel

NA TRHU JSME 27 let

ONLINE firemní večírky

Měli jste v plánu pro své zaměstnance nebo klienty uspořádat vánoční večírek nebo jiné společenské setkání, ale současná epidemiologická situace Vám to neumožňuje? My Vám nyní nabízíme ŘEŠENÍ, jak z toho ven!

Co byste řekli například na vánoční firemní večírek v „krabici“, online degustaci vína či piva, online tvořivou dílnu nebo online kurz vaření zaměřený na výrobu vánočního cukoví?

To ale není vše! Jsme plní nápadů a rádi Vám na míru připravíme online event, který se pro Vás stane i v takto složité době krásným nezapomenutelným zážitkem.

Online firemní večírek, vánoční dekorace

„Společnost TESS promotion organizuje pro skupinu E.ON v České republice už od roku 2003 eventy pro interní a externí zákazníky nejen v Praze, ale i v dalších lokacích. Příprava a organizace akce byla vždy bezchybná, ceníme si především výbornou komunikaci a spolupráci se stálým teamem, který se o nás stará. Jejich tematické nápady na program, výzdobu a na netradiční catering nás vždy příjemně překvapí.“

Uta Vinická

E.ON Česká Republika, s.r.o.

Více než

Realizovaných eventů

Let zkušeností

Spokojených klientů

Více informací 

?

Vánoční večírek v „krabici“

„Nestandardní situace si žádá nestandardní řešení“

Co třeba takový vánoční večírek v „krabici“? Že jste to nikdy neslyšeli? Jak se říká, nestandardní situace si žádá nestandardní řešení, tak proč to letos nezkusit jinak? bezpečně?

Každý jistě souhlasí s tím, že základ každého večírku je skvělé jídlo a pití. Byla by proto velká škoda se i o tyto lahůdky letos ošidit!

Exkluzivně Vám nabízíme originální dárková balení s delikatesami, které jsou známkou poctivosti a kvality. Převážně se jedná o prémiové produkty od českých i zahraničních výrobců, které jsou připravované s tou největší péčí ….

…a ROZBALIT to s nimi lze i v bezpečí domova! O své gastronomické zážitky se můžete s ostatními podělit online a třeba si u toho i virtuálně přiťuknout.

Tradiční předvánoční osobní setkání to sice nenahradí, ale může to být alespoň částečným řešením, které určitě potěší nejen Vaše zaměstnance, kolegy, ale třeba i obchodní partnery.

Online firemní večírek, přípitek s kolegy a klienty
Vánoční večírek v krabici, Varianty produktů

Chcete to letos na večírku pořádně rozbalit?

Ukázka dárkových balení

Vánoční večírek v krabici, vánoční dárky pro klienty

„Balíček přímo na míru“

Balíček Vám navrhneme na míru, dle konkrétních požadavků a finančních možností. Vkusná a originální kartička s označením společnosti a textem o produktech je samozřejmostí.

Nabídnout Vám můžeme širokou škálu produktů nejen od výrobců, kteří patří ke světové špicce, ale zejména od českých farmářů, kteří v této nelehké době potřebují naší podporu.

Vybrat si můžete například výbornou paštiku (kachní, husí, z divočáka aj.), výherní marmeládu Rose garden s alkoholem, domácí med a mnoho dalších skvělých delikates.

Pro více informací a konkrétnější nabídku nás kontaktujte na e-mail lucie.snoblova@tess.cz

Vánoční večírek v krabici, vánoční dárky pro klienty

ONLINE firemní eventy

Stále více populárnější se stávají takzvané online eventy, které probíhají v pohodlí domova, přímo ve webovém prohlížeči Vašeho počítáče, tabletu, či mobilního zařízení.

Uspořádat tak můžete společenská setkání pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery v takzvaném virtuálním prostoru.

Vybrat si můžete z široké nabídky programů a témat, na které se Vaše virtuální setkání může zaměřit a stát se tak nezapomenutelným a originálním zážitkem.

Online degustace vína, piva ….

Co zkusit třeba degustaci špičkových vín vybraných moravských vinařství? Nabízíme Vám nový způsob, jak poznávat česká vína společně s vinaři z pohodlí Vašeho domova. V rámci řízené degustace se mimo jiné dozvíte, jak víno vzniká a čím vším musí projít, než se stane ve sklence přímo před Vámi. Počet a druh vzorků si předem vyberete, my zajistíme jejich distribuci. 

Méně častější, ale o to více originálnější variantou může být degustace, kterou ocení především milovníci piva. Předem vybrané vzorky piva si tak můžete vychutnat třeba z obýváku a současně se dozvědět, jak se pivo vaří a jak degustuje, jaká jsou specifika jednotlivých druhů piv, v čem je unikátní české pivo a mnoho dalších zajímavostí. 

Online kurzy 

Z pohodlí domova můžete zažít i společný online kurz, pomocí kterého se zaměstnanci něco nového přiučí. Velmi populární jsou kurzy vaření, které mohou být orientovány například na výrobu vánočního cukroví. Především ženy by určitě ocenily například kurz tvořivosti zaměřený na olejomalbu, floristiku, výrobu vánočních či velikonočních dekorací. 

Mikulášský karneval

Letos sice bohužel nebude možné pořádat tradiční mikulášskou firemní besídku, na kterou každoročně zvete své zaměstnance s dětmi, byla by ale škoda je o ni zcela připravit. Postaráme se o zábavný online program, který všechny rodiče i jejich děti jistě ocení.

A to není vše! jsme plní nápadů …

Online degustace vína
Online degustace piva
Online firemní akce, online kurz vaření
Online firemní akce, online kurz floristika

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku přímo na míru:

lucie.snoblova@tess.cz