pixel
Teambuilding pro E.on

Teambuilding pro E.ON Česká republika

Pro našeho dlouholetého klienta společnost E.ON Česká republika jsme měli opět tu čest uspořádat teambuildingové setkání zaměstnanců spojené s konferencí pod názvem MOVERS & SHAKERS, kde se potkalo 140 TOP lídrů a talentů této společnosti.

Konference se uskutečnila v nádherném prostředí jihomoravského kraje ve městě Mikulov – hotel Galant, ve dnech 6. – 8. 9 2023.

Teambuilding pro E.on

Součástí akce byl i nabitý doprovodný program v podobě zasvěceného povídání českého basketbalisty Pavel Pumprla o tom, jak jít příkladem a nebát se ukázat zranitelnost.

V krásném prostředí vinařství Volařík byla pro účastníky připravena ochutnávka vína  spolu s drobným občerstvením a večer byl zakončen rautem, ke kterému po celý večer hrála vyhlášená cimbálová muzika Réva.

Teambuilding pro E.on
Teambuilding pro E.on
Teambuilding pro E.on

Poslední den konference začal netradičně v 7:00 hodin ráno výstupem na Sv. Kopeček a další část účastníků využila možnost přivítat východ slunce na střeše hotelu jógou.

Závěr celého eventu byl opravdu nezapomenutelný, a to díky skupině Groove Army a jejího lídra Tokhiho, kteří předvedli originální bubenickou show, do které byli zapojení všichni v sále.

Rádi bychom ještě jednou poděkovali našemu klientovi, že jsme mohli být součásti takto krásného a velmi energicky nabitého eventu.

Teambuilding pro E.on
Teambuilding pro E.on